Najnowsze:

18

Maj
Rasel Dygowo wygrywa Bałtykiem Koszalin
WKS Rasel Dygowo pokonał na własnym boisku lidera tabeli – Bałtyk Koszalin 2-1. Do przerwy wynik dla drużyny z Dygowa był niekorzystny. W 25 minucie prowadzenie objęli goście, ale końcówka pierwszej połowy należała do Rasela ,który mógł wyrównać wynik lub nawet objąć prowadzenie. W drugiej połowie wyrównującą bramkę strzelił w 50 minucie

13

Maj
Wysoka skuteczność Rasela w końcówce meczu
WKS Rasel Dygowo wygrał na własnym boisku ze Spartą Węgorzyno 4-1 (1-0). Wyrównany mecz do 77. minuty , kiedy to Andrzej Wojciechowski z rzutu karnego uzyskał prowadzenie 2-1 ,po długo utrzymującym się remisie 1-1.  Na marginesie mówiąc były to bramki również z rzutów karnych: A. Wojciechowski 9 minuta i Spartanie 56 minuta. Od

29

Kwi
WKS Rasel Dygowo podziękował sponsorowi - Firmie Rasel
Zarząd Wiejskiego Klubu Sportowego Rasel Dygowo uhonorował wieloletniego sponsora tytularnego Firmę P.P.U.H. RASEL Tadeusz i Beata Lewandowscy Sp. J., okolicznościową koszulką i kalendarzem z fotografią drużyny sezonu 2017/2018. Delegacja – Andrzej Wojciechowski, Wojciech Różycki i Jerzy Król, podziękowała za wieloletnie wspieranie klubu i

25

Kwi
Puchar Polski KOZPN. Awans Kotwicy, dobry mecz Rasela
W VI rundzie Pucharu Polski Na WKS Rasel Dygowo zmierzył się  kołobrzeską Kotwicą. Mecz rozegrany został na stadionie w Dygowie. Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany. Żadna ze stron nie zdołała przejąć inicjatywy. Jednakże więcej sytuacji dających szansę na strzelenie bramki mieli Kołobrzeżanie. Bardzo dobra dyspozycja bramkarza

21

Kwi
WKS Rasel Dygowo - 3 punkty za mecz i bez sankcji WD ZZPN
Kolejny emocjonujący mecz na stadionie przy Kolejowej w Dygowie mogli dziś oglądać kibice Rasela, który podejmował Leśnika Manowo.  Już w dziewiątej minucie meczu Dygowianie obieli prowadzenie po strzale Sebastiana Gintera. W trzydziestej minucie po faulu na Mikołaju Duwe sędzia ukarał czerwona kartką  zawodnika gości. Niestety dla

16

Kwi
Wydział Dyscypliny ZZPN będzie analizował zajścia na stadionie w Dygowie
Sobotnie zajścia na stadionie w Dygowie będą omawiane na czwartkowym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. W dniu dzisiejszym prezes WKS Rasel Dygowo – Andrzej Wojciechowski ,otrzymał w tej sprawie pismo ze związku. Jakie będą decyzje WD ZZPN lub ewentualne sankcje trudno

14

Kwi
Skrajne emocje na stadionie w Dygowie
Na stadionie przy Kolejowej kibice byli dziś świadkami niezwykle emocjonującego meczu. WKS Rasel Dygowo podejmował MKS Sokół Karlino. Goście po ciężkim i twardym meczu do ostatniej minuty ,wygrali 1-2. Bramkę dla Dygowian w 84 minucie zdobył Andrzej Wojciechowski. Popisową obroną dwóch rzutów karnych popisał bramkarz Paweł Waśkow. Co