Christopher Pietruczuk zwycięzcą Gonitwy Łososiowej

Zwycięstwo w „Gonitwie Łososiowej”2015 po raz drugi dla z rzędu dla Christopfera  Pietruczuka z Kołobrzegu. Tryumfator  Startujący z numerem 56 uzyskał czas 01:02:14 , drugi na mecie uplasował się Norbert Borzęcki z Koszalina  z czasem 01:04:00 , natomiast trzeci zawodnikiem był Przemysław Kuczera z Kołobrzegu z czasem 01:0529. Wśród pań najlepsza była Katarzyna Krupiak z Korzystna z czasem 01:08:07.W kategorii  Mistrzostwa Gminy Dygowo tryumfowali, wśród pań , Agnieszka Braun z Dygowa (01:14:36) ,a wśród panów Bartosz Czekierda z Łykowa (01:07:57).W tym roku po raz pierwszy Gonitwa dysponowała elektronicznym pomiarem czasu całkowitego oraz między czasów. Dzięki  chipom mocowanym do butów czas zawodnika po przekroczeniu  specjalnej maty był rejestrowany . Mogliśmy się dowiedzieć to w poszczególnych konkurencjach był najlepszy. W załączeniu pełna lista wyników oraz fotogaleria. Po opracowaniu materiałów dostępny będzie na portalu video z gonitwy.