Ferie w Gminie Dygowo - "dziewczyński wieczór"

Rozpoczęły się Ferie Zimowe 2016. Gmina Dygowo przygotowała dla dzieci i młodzieży pozostających w gminie ,szereg propozycji spędzenia wolnego czasu. Jak ten czas zagospodarowano relacjonować będzie portal Gminadygowo.pl. W poniedziałkowy wieczór zostaliśmy zaproszeni do świetlicy w Dygowie. Wieczór to mało powiedziane, bo „dziewczyńskie spotkanie” trwało do późnych godzin nocnych. Pani Aleksandra Wrześniewska – opiekunka, prowadząca zajęcia w świetlicy w Dygowie-  przygotowała mnóstwo atrakcji dla dziewcząt. Hulaj dusza… malowanie paznokci ,fryzury, makijaż, pokaz mody  i seans filmowy. A tu ,na przykład  „Bella i Sebastian”. Mało tego, nocleg w świetlicy. W śpiworach , na materacach , jak na latem na biwaku. Dziewczyny były zachwycone. A chłopcy ?. Aktywność sportowa. W kolejnych dniach wyjazdy na basen do Ustronia Morskiego , łyżwy na hali w Gościnie lub jazda konna w Gaskowie. Zapraszam na relację z wieczoru dziewcząt. Zaznaczę w tym miejscu ,że roli prowadzącej podjęła się Alicja Sałamacha – praktykantka ,na co dzień pracująca w Urzędzie Gminy. Z każdą minutą pracy przed kamerą, widać było , jak trema odchodzi i jest co raz lepiej. Zapraszam na reportaż i fotogalerię. Jutro relacja z Czenina.