Grot przegrał z Fanzą Kołobrzeg

W poniedziałkowym meczu Grot Dygowo przegrał u siebie z Fanzą Kołobrzeg 0:3 (21:25, 17:25, 19:25) Skład Grot: K.Niemierzycki, G.Starczyk, A.Zaleski, K. Nejman, J. Pankiewicz, F. Klimek oraz M. Herdzik, P. Zoruk. Oto relacja Grzegorza Starczyka. Początek spotkania rozpoczęliśmy bardzo dobrze pewnie grając w przyjęciu, do pozwoliło Karolowi dokładnie rozgrywać piłki z kończeniem których nie mieliśmy problemu, przez dłuższą część seta utrzymywaliśmy kilkupunktową przewagę, jednak przy wyniku 19:15 nie potrafiliśmy przyjąć kilku trudnych zagrywek co pozwoliło gością doprowadzić do wyrównania, ale co gorsza pozwoliło im złapać "wiatr w żagle" w końcówce pierwszej partii i to oni cieszyli się z wygranej, pozostałe dwa sety należały już do drużyny przyjezdnej. Najbardziej jednak boli nie wynik, jakim jest porażka ( bo trzeba przyznać że zespół przyjezdnych miał w tym meczu w swoim składzie 3 zawodników występujących w 2 lidze) ale to że po raz kolejny nie jesteśmy w stanie zagrać tego co potrafimy, musimy wykorzystać przerwę świąteczną i spróbować poprawić swoją grę na kolejne mecze.
Znakomite zdjęcia dostarczył Bogdan Maj.