Jednostka OSP Dygowo otrzymała średni wóz bojowy

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie została doposażona w drugi wóz bojowy zwolniony z zasobów Państwowej Straży Pożarnej. W pełni funkcjonalny pojazd uzyska gotowość bojową po uzbrojeniu w sprzęt ratowniczy i nastąpi to już w następnym tygodniu.

W dniu dzisiejszym miało miejsce oficjalne przekazanie pojazdu jednostce OSP Dygowo w obecności posła Czesława Hoca,   komendanta powiatowego PSP st. bryg. Krzysztofa Makowskiego i wójta Gminy Dygowo ,Grzegorza Starczyka. Podziękowania w imieniu jednostki za otrzymany wóz złożył prezes OSP Dygowo i zarządu gminnego  dh Marcin Tekiel.

Przed przekazaniem wozu strażackiego goście zwiedzili teren budowy nowej remizy i Placu pokoleń przy ulicy Kołobrzeskiej. Szcegóły dzisiejszego wydarzenia w materiale wideo.