facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

Gąskowo

Piknik sołecki w Gąskowie

W sobotę w Gąskowie odbył się przedostatni letni piknik sołecki. Organizatorom dopisała pogoda oraz frekwencja. Niewątpliwym wydarzeniem tego słonecznego popołudnia był mecz piłki siatkowej reprezentacji Sołectwa Gąskowo i Gminy Dygowo. Mecz miał charakter towarzyski, ale emocji nie zabrakło i po zaciętej walce wygrali zawodnicy Gminy. Ciekawie przebiegała również aukcja napoju dla dorosłych o nazwie rodem ze znanego serialu telewizyjnego. Prowadzona przez wójta licytacja zamieniła się w zbiórkę i sołectwo wzbogaciło się o kilkaset złotych.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl