facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

Piotrowice

Zabawa choinkowa w Piotrowicach

W sobotnie południe w świetlicy w Piotrowicach rozpoczął się sezon zabaw karnawałowych dla najmłodszych. Zwana także zabawą choinkową impreza zgromadziła dzieci z sołectw: Kłopotowo, Piotrowice i Włościbórz. Integracja tych sołectw to w dużym stopniu zasługa Antoniego Bernatowicza – prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior’’, który od lat pomaga w organizacji wspólnych imprez. Tegoroczna zabawa choinkowa to wsparcie ze strony Stowarzyszenia w postaci ponad 70 paczek dla dzieci oraz prowadzącej zabawę animatorki -Mikołajki. Także sołtysi tych trzech sołectw: Monika Zielińska, Lucyna Pokusa oraz Dariusz Olenowicz chętnie włączają się w tworzenie sąsiedzkich więzi. Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl