facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

Piotrowice

Bal choinkowy w Piotrowicach

W świetlicy wiejskiej w Piotrowicach miejscowe sołectwo zorganizowało  bal choinkowy dla dzieci. Animatorzy świetlicowi przygotowali szereg animacji tanecznych oraz ciekawych gier i zabaw. Główną atrakcją popołudnia był przyjazd wozem strażackim ochotników z  Piotrowic ,Mikołaja w towarzystwie  Myszki Miki i Misia Puchatka. Wesoła drużyna rozpaliła emocje dzieci rozdając słodycze i włączając się do zabawy. Kulminacyjnym punktem zabawy było rozdanie paczek . Dla wszystkich dzieci przygotowany był słodki poczęstunek i napoje.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl