Pasowanie na Przedszkolaka w Dygowie

W oddziale przedszkolnym przy ulicy Głównej w Dygowie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej , podczas której dzieci zaprezentowały recytację, śpiew i taniec. Po występie maluszki obiecały ,że w przedszkolu będą grzecznie bawić się, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani , pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Magdalena Skonieczka  dużym drewnianym ołówkiem dokonała pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Rodzice z dumą i wzruszeniem podziwiali swoje pociechy oraz fotografowali i filmowali ich poczynania. Obecny na uroczystości był również wójt Grzegorz Starczyk.