• "Pomerania" wśród pierwszych partnerów Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca

  Kołobrzeska Karta Mieszkańca ma już swoich pierwszych partnerów. Jak powiedziała Prezydent Miasta Anna Mieczkowska: „Bardzo się cieszę, że w tak krótkim czasie udało się nam wdrożyć program, który otwiera nowe możliwości dla Kołobrzegu. Udało się nam zaprosić do współpracy wiele stron, system, który tworzymy będzie przede wszystkim stwarzał warunki do wspólnej promocji, ale też po prostu ułatwi życie mieszkańcom Kołobrzegu”.

  Od dnia 15 czerwca 2019 r. mieszkańcy będą mogli składać wnioski o przyznanie karty mieszkańca. Kołobrzeska Karta Mieszkańca, zgodnie z uchwałą Rady Miasta, będzie obowiązywała od 1 lipca. Dziś Prezydent Miasta ogłosiła start naboru na partnerów karty mieszkańca. Zaproszenie do wspólnego programu skierowane jest do firm i instytucji, niezależnie od sektora i wielkości. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta, można też przesłać je mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Lokalni przedsiębiorcy, którzy przyłączą się – będą mieli szansę na własną promocję. Każdy uczestnik programu będzie mógł posługiwać się znakiem: Tu honorujemy Kołobrzeską Kartę Mieszkańca.

  Partnerzy, którzy już zgłosili się do udziału w programie to:

  Regionalne Centrum Kultury

  Pomerania Fun Park

  Muzeum Oręża Polskiego

  Latarnia Morska – Latarnia Cafe

  Sigma Taxi

  Kuźnia

  Coffeedesk

  Onas – Instytut Piękna

  Wichłacz Grill – House

  Wszystkie informacje wraz ze wzorem wniosku znajdują się na stronie www.kolobrzeg.pl w zakładce Kołobrzeska Karta Mieszkańca.

 • Czas zabaw karnawałowych dla dzieci w Pomerania Fun Park

  W parku rozrywki w Pyszce odbył się pierwszy w tym roku bal karnawałowy dla najmłodszych. Zabawę prowadziła niezawodna i energetyczna ekipa animatorów Pomeranii. Były konkursy, tańce i wybór króla i królowej balu.

 • Festiwal Piwa w Pomerania Fun Park

  W niedzielne południe  w Parku Rozrywki Pomerania rozpoczęła się impreza biesiadna - Festiwal Piwa. Do dyspozycji gości , poza atrakcjami parku dostępny był namiot wiodącego browaru, gdzie występowały zespoły  muzyki biesiadnej oraz rozrywkowej. Do tego oczywiście degustacja piwa i przekąski z grilla. Organizatorzy prowadzili również szereg konkursów dla gości. Nagrodami były vouchery  do parku oraz kupony bufetu. W programie muzycznym znalazły się między innymi hity latynoamerykańskie w wykonaniu zespołu z Kuby , przeboje biesiadne zespołu „Biesiada Polska” oraz rewia wokalno-taneczna zespołu „Maraquja”.

 • Nowe atrakcje Parku Rozrywki Pomerania (wideo)

  Z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce odwiedziły licznie dzieci z rodzicami i opiekunami. Zarząd parku udostępnił wszystkie atrakcje  ze stałej oferty oraz zorganizował konkursy. Otwarty jest już kompleks sal i korytarzy z wyposażeniem multimedialnym dotyczącym Wikingów. Również nową atrakcją parku jest szybkoobrotowa
 • Nowe atrakcje Parku Rozrywki Pomerania (wideo)

  Z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce odwiedziły licznie dzieci z rodzicami i opiekunami. Zarząd parku udostępnił wszystkie atrakcje  ze stałej oferty oraz zorganizował konkursy. Otwarty jest już kompleks sal i korytarzy z wyposażeniem multimedialnym dotyczącym Wikingów. Również nową atrakcją parku jest szybkoobrotowa

 • Park rozrywki Pomerania odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Coli

  Park rozrywki Pomerania w Pyszce jako pierwszy w gminie Dygowo przybrał świąteczną szatę. Wzgórze Pyszki rozświetliło tysiące lampek. Świąteczna atmosfera , elfy i Mikołaj i sanie z reniferem czekają na gości. Ponadto w poniedziałek 4 grudnia wyjątkowa atrakcja - świąteczna ciężarówka Coca-Coli  przybędzie do parku.  Wstęp od godziny

 • Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

  Kolejnym etapem rozbudowy parku rozrywki Pomerania w Pyszce, będzie kompleks strefy wodnej. Została podpisana umowa na dofinansowanie tego etapu. Podpisy na dokumencie złożyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz inwestor ,prezes spółki „Markhen+” – Marek Różewski. Strefa wodna  zostanie połączona z
 • Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

  Kolejnym etapem rozbudowy parku rozrywki Pomerania w Pyszce, będzie kompleks strefy wodnej. Została podpisana umowa na dofinansowanie tego etapu. Podpisy na dokumencie złożyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz inwestor ,prezes spółki „Markhen+” – Marek Różewski. Strefa wodna  zostanie połączona z

 • Park Rozrywki Pomerania przyjął pierwszych gości.

  W Dniu Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce przyjął pierwszych gości. O godzinie dziewiątej uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Białogardzie- Michalina i Wojciech, przecięli wstęgę i tym samym Park oficjalnie rozpoczął działalność. Odwiedzających kompleks witała maskotka Pomeranii. Inwestor uruchomił na otwarcie wszystkie planowane atrakcje. Park czynny jest nieprzerwanie przez cały tydzień od godziny 9:00 do 18:00. Więcej na stronie: parkpomerania.pl

 • Park rozrywki Pomerania rozpoczyna sezon 2019

  27 kwietnia park rozrywki Pomerania w Pyszce oficjalnie otworzył sezon. Kompleks czynny jest codziennie oprócz poniedziałku. Dostępne są wszystkie atrakcje poza strefą wodną, której otwarcie planowane jest koniec maja początek czerwca.

 • Park rozrywki Pomerania znów otwarty!

  22 maja po siedmiomiesięcznej przerwie związanej z obostrzeniami pandemii ,park rozrywki w Pyszce odwiedzili pierwsi goście. Dostępne są wszystkie atrakcje zewnętrzne. Hala zabaw pozostaje na razie zamknięta. Maskotka Pomeranii- Pani Pomerkowa - witała odwiedzających i jak zwykle dzieliła dzieciom piąteczki i uściski.

  pomerania-park-rozrywki-

  pomerania

  pomerania

 • Park Rozrywki w Gminie Dygowo- pierwsza odsłona (wizualizacja)

  Wiemy już jak będzie wyglądać park rozrywki w Pyszce. Po raz pierwszy nasz portal prezentuje wizualizację tego obiektu. Pomerania Fun Park będzie największym tego typu parkiem na Pomorzu Zachodnim. Na ponad 30 hektarach cała rodzina będzie mogła spędzić czas na wspólnej zabawie.  Na terenie parku dostępne będą  atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne ,działające niezależnie od

 • Park rozrywki w Pyszce. Wraca uśmiech i zabawa

  W Pomeranii po przerwie pojawili się pierwsi goście. Z powodu pandemii otwarcie parku w tym sezonie opóźniło się. Odwiedzający mogli skorzystać tylko zewnętrznych atrakcji - sterefa wodna,  place zabaw, śieżki przyrodniczo-edukacyjne. Niesterty ze względów bezpieczeństwa sanitarnego niedostępne były wszystkie karuzele. Dostepne było bistro i sklep z pamiątkami. W Wiosce Wikingów dzieci bawił zespół klaunów.

 • Perła Powiatu o wymiarze gospodarczym dla Parku Rozrywki „Pomerania”

  W niedzielę 17 lutego 2019 roku w Hotelu Diune w Kołobrzegu odbyła się Kołobrzeska Gala Pereł Powiatu. Perłę Powiatu o wymiarze gospodarczym, za działalność na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego, wsparcie rynku pracy, pozyskiwanie funduszy unijnych oraz za działalność promującą Powiat Kołobrzeski poprzez wzbogacenie oferty turystycznej i stworzenie największego parku rozrywki w naszym regionie otrzymała Pomerania Fun Park. Na zdjęciu właściciel Parku Rozrywki Pomerania – Marek Różewski.

 • Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

  Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i
 • Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

  Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i buduje wizerunek Gminy Dygowo. Ponadto  ,ta wielomilionowa inwestycja spełnia założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, dzięki temu otrzymała 42% dofinansowania ze środków unijnych ( umowę podpisano w marcu).  Poniżej film obrazujący początek tego  przedsięwzięcia.

 • Samorządowcy Gminy Dygowo na placu budowy parku rozrywki

  Na zaproszenie inwestora Parku Rozrywki Fun Park Pomerania ,radni , sołtysi oraz pracownicy urzędu z gminy Dygowo odwiedzili teren budowy tego przedsięwzięcia w Pyszce. Gości osobiści przywitał właściciel firmy Marek Różewski, który przedstawił skalę inwestycji i jej zaawansowanie. Następnie kierujący projektem Filip Korowacki oprowadził przybyłych

 • Strefa wodna Pomeranii. Pierwsze wodowanie sprzętu pływającego

  Budowa strefy wodnej  parku rozrywki „Pomerania” w Pyszce jest już na finiszu. Tory wodne , sztuczna plaża i zalewy mają już ukształtowaną linię brzegowa. Trwa montaż infrastruktury ścieżek spacerowych, mostów i pomostów. Otwarcie kompleksu wodnego zaplanowane jest na pierwszego czerwca, ale już wodowano pierwsze rowery wodne. Korzystając ze słonecznej pogody, właściciel Pomeranii - Marek Różewski wraz rodziną i obsługą parku testowali nowy sprzęt pływający i po raz pierwszy mogli oglądać otoczenie parku z perspektywy szlaku wodnego.

  Więcej artykułów:

  Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

  Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

  Poniżej film z 30 marca 2019 r. obrazujący strefę wodną.

 • Świąteczna atmosfera i... ciężarówka Coca-Coli w parku Pomerania

  Świąteczne ciężarówki Coca Coli rozpoczęły odwiedzanie polskich miast i nie tylko. W dniu wczorajszym jedna z ciężarówek była atrakcją parku rozrywki Pomerania w Pyszce. Ponad  sześć tysięcy punktów świetlnych umieszczonych na kultowym samochodzie budziło uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Świąteczna atmosfera udzielała się

 • Tłoczno przed Pomeranią!

  Park rozrywki Pomerania w Pyszce przez w sobotę i niedzielę  był oblegany przez odwiedzających.  Piękna pogoda ,Dzień Dziecka i oferta parku sprawiły ,że  rodzice z dziećmi spędzali czas w atrakcji numer jeden gminy Dygowo. Parking przed kompleksem  były wypełniony po brzegi autami z województwa i Polski