Minął rok

Minął rok funkcjonowania Portalu Użytecznego Gminadygowo.pl. Dokładnie 2 maja 2015 roku naciśnięcie na klawiaturze „enter” zapoczątkowało życie lokalnego - dedykowanego Mieszkańcom Gminy Dygowo- portalu. Rok to nie jest szczególnie długi czas jeśli chodzi o istnienie firmy czy funkcjonowanie mediów. Jest to na pewno okazja by podziękować Wszystkim ,którzy odwiedzają strony tego serwisu internetowego. Od początku odwiedziło nas łącznie ponad 231 tysięcy użytkowników, co stanowi średnio około 20 tysięcy wejść miesięcznie. Liczba dziennych unikalnych odwiedzin na stronę to średnio 350. Także kanał Gminadygowo.pl na platformie YouTube ma ponad 51 tysięcy odwiedzin. Dziękuję zatem Mieszkańcom Gminy Dygowo oraz  Tym ,którzy wspierali i wspierają portal: Gminie Dygowo, Radzie Gminy, Sołectwom, Reklamodawcom, Instytucjom i Organizacjom.
                                                                                                                        Marek Kawęcki