Bal Seniora 2017

W ośrodku „Bukowina” w Podczelu odbył się Bal Seniorów z Gminy Dygowo. Organizatorem siódmej edycji tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior’’ w Piotrowicach. W imprezie brało udział 150 seniorów. Przed rozpoczęciem balu wójt Grzegorz Starczyk, przewodniczący rady Artur Wasiewski , prezes stowarzyszenia „Senior” Antoni Bernatowicz, oraz kierowniczka GOPS-u Wioleta Dzwolak ,uhonorowali kwiatami i pamiątkowymi dyplomami najstarszych mieszkańców Dębogardu ,panią Mariannę Walińską  oraz Pustar ,pana Feliksa Portka. Najstarszych mieszkańców pozostałych sołectw, którzy nie uczestniczyli w zabawie, dzień wcześniej wójt odwiedził  osobiście w ich domach.
Czernin: Lucyna Wydmuch
Bardy : Marianna  Modelska