facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

DPS we Włościborzu

Pracownicy socjalni świętowali we Włościborzu

W tym roku na 21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. We Włościborzu świętowali pracownicy miejscowego Domu Pomocy Społecznej. Ranga tego zawodu jest co raz bardziej doceniana przez lokalną społeczność i samorządy. W dobie wyzwań cywilizacyjnych takich jak starzejące się społeczeństwo czy wdrażania różnych programów opieki społecznej ,praca ludzi związanych z opieką socjalną jest godna największego uznania. Docenili to zaproszeni na dzisiejsze spotkanie goście i przełożeni. Nie zabrakło więc życzeń nagród i wyróżnień oraz zabawy  przy występie aktorów-komediantów z Krakowa.

Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl