facebook_page_plugin
Najnowsze:

OSP czernin

Tradycyjny opłatek w OSP Czernin

W sobotni wieczór Ochotnicza Straż Pożarna z Czernina zorganizowała tradycyjny rodzinny opłatek dla druhen i druhów jednostki. Wieczerzę rozpoczął prezes Janusz Szpytko. Podkreślił ,że jest to już trzecia wigilia ochotników. Zaznaczył rolę młodzieżówki w przyszłym kontynuowaniu tradycji ,nie tylko wigilijnej. Złożył wszystkim najlepsze życzenia, po czym nastąpiło łamanie się opłatkiem. Na świątecznie udekorowanych stołach rozstawione zostały tradycyjne potrawy. Przy okazji tego spotkania druhna- sołtys Katarzyna Majcher twierdząc ,że na podziękowania każdy czas jest dobry skierowała do obecnego na wieczerzy wójta – Grzegorza Starczyka, ciepłe słowa za pomoc na rzecz budowy nowego chodnika. Następnie dzieci i młodzież dały sceniczny koncert kolęd do którego przyłączyli się wszyscy uczestnicy wigilii.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl