Wspólne śpiewanie hymnu narodowego w Dygowie (wideo)

W dniu dzisiejszym ,dokładnie o godzinie 11:11 uczniowie wszystkich gminnych szkół zaśpiewali cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Wspólne śpiewanie to odzew na ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. O symbolicznej godzinie 11:11 do wspólnego śpiewania przystąpili uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i zaproszeni

goście. W szkole w Dygowie do śpiewającą społeczność szkolną wspierali: wójt Grzegorz Starczyk, ksiądz dziekan Piotr Niedźwiadek , sołtys Wojciech Galek oraz zespół Dąbrówka z Dębogardu. To spotkanie było również okazją do wysłuchania pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów-laureatów konkursów oraz zespołu Dąbrówka. Poniżej wideo z wspólnego śpiewania w Dygowie.